Traumatologijos ištyrimo testai

7.00 

Tai Kineziterapija24 sukurtas leidinys, kuriame rasite traumatologijos ištyrimo testus, be kurių neįsivaizduoja savo darbo tiek sporto gydytojai, kineziterapeutai, traumatologai. Tai testai, kuriuos atlikus galime nustatyti kokia kūno struktūra yra pažeista, koks yra pažeidimo laipsnis, bei atmesti kitas galimas diagnozes.

Add to wishlist
Dalintis

    Tai Kineziterapija24 sukurtas leidinys, kuriame rasite traumatologijos ištyrimo testus, be kurių neįsivaizduoja savo darbo tiek sporto gydytojai, kineziterapeutai, traumatologai. Tai testai, kuriuos atlikus galime nustatyti kokia kūno struktūra yra pažeista, koks yra pažeidimo laipsnis, bei atmesti kitas galimas diagnozes. Šiuos testus, judesius, naudinga žinoti ir eiliniam žmogui, įvykus traumai ar atsiradus skausmui, žmogus atlikęs tam tikrus judesius, bei įvertindamas simptomus gali nustatyti ar atmesti diagnozę. Šiame leidinyje rasite visus pagrindinius pasaulyje naudojamus testus su aprašymais ir iliustracijomis, kurie skirti visiems kūno sąnariams ir kitoms struktūroms ištirti.

    Puslapiai: 21

    Testų skaičius: 74

     

    Šį elektroninį leidinį gausite iškart po apmokėjimo į savo nurodytą elektroninio pašto adresą. Iškart negavus įsigytų leidinių kreipkitės kineziterapija24@gmail.com