Specialisto rinkinys

12.00 

Tai sveikatos priežiūros specialistui, kineziterapeutui, treneriui reikalingiausia informacija ir dažniausiai naudojami įrankiai vienoje vietoje.

Add to wishlist
Dalintis

  Tai sveikatos priežiūros specialistui, kineziterapeutui, treneriui reikalingiausia informacija ir dažniausiai naudojami įrankiai vienoje vietoje. Šiame rinkinyje rasite:

  Traumatologijos ištyrimo testai – Tai Kineziterapija24 sukurtas leidinys, kuriame rasite 74 traumatologijos ištyrimo testus, be kurių neisivaizduoja savo darbo tiek sporto gydytojai, kineziterapeutai, traumatologai. Tai testai, kuriuos atlikus galime nustatyti kokia kūno struktūra yra pažeista, koks yra pažeidimo laipsnis, bei atmesti kitas galimas diagnozes. Šiuos testus, judesius, naudinga žinoti ir eiliniam žmogui, įvykus traumai ar atsiradus skausmui, žmogus atlikęs tam tikrus judesius, bei įvertindamas simptomus gali nustatyti ar atmesti diagnozę. Šiame leidinyje rasite visus pagrindinius pasaulyje naudojamus testus su aprašymais ir iliustracijomis, kurie skirti visiems kūno sąnariams ir kitoms struktūroms ištirti.

  Palapacijos iliustracijų knyga – Šioje elektroninėje knygoje rasite iliustracijas, kuriose pavaizduota tiksli raumenų palpavimo vieta. Iliustracijos padės efektyviai surasti, bei atskirti reikiamus raumenis žmogaus kūne. Šį knyga puikiai tinka masažuotojams, kineziterapeutams, bei kitiems sveikatos specialistams norintiems išsiaiškinti tikslią skausmo kilmę, bei raumenų problemas.

  Žmogaus raumenys 3D –

  Puikus leidinys norintiems išmokti ar prisiminti anatomiją, žmogaus raumenis. Elektroniniame leidinyje rasite 3D paveikslus su kiekvienu raumeniu, jų tikslią vietą, prisitvirtinimo taškais, nurodyta funkcija. Tai labai patogi, aiški ir nenuobodi priemonė mokytis žmogaus raumenų anatomiją.

  Puikiai tinka besimokantiems studentams ir profesionalams visuomet turėti šalia savęs.

   

  Ištyrimo ir vertinimo skalės –Tai oficialios ir praktikoje naudojamos 28 ištyrimo ir vertinimo skalės, suskirstytos į keturias kategorijas.

  • Fizinės būklės vertinimo testai
  • Protinės būklės vertinimo testai
  • Pusiausvyros testai
  • Koordinacijos testai

   

  Goniometrijos vadovas – Goniometrijos metodo atlikimo iliustracijos ir aprašymas visiems sąnariams ir judesiams.

   

  Norime pasiūlyti šiuos failus bendrai mažesne kaina nei perkant po vieną. Tai bazinės žinios kiekvienam specialistui ir studentui. Failus gausite iškart po apmokėjimo, dėl nesklandumų galite visada kreiptis info@kineziterapija24.lt