Širdies ritmo matavimo diržas

35.00 

Magene IP67, šis naujausių technologijų širdies ritmo diržas perduoda realaus laiko duomenis per ANT + ® ir BLUETOOTH® technologijas, suteikdamas jums daugiau galimybių treniruojantis patalpose ar lauke.

Liko 3

Add to wishlist
Dalintis

  Magene IP67, šis naujausių technologijų širdies ritmo diržas perduoda realaus laiko duomenis per ANT + ® ir BLUETOOTH® technologijas, suteikdamas jums daugiau galimybių treniruojantis patalpose ar lauke. Naudojant šį širdies ritmo diržą galėsite nuosekliai gauti tikslią širdies ritmo informaciją į savo norimą p įrenginį, taip pat matyti širdies ritmo informaciją ir įvairiose norimose programėlėse telefone arba netgi suderinamuose treniruokliuose esančiuose jūsų mėgstamiausioje sporto salėje. Taigi, kad ir kokiu būdu treniruositės, gausite tikslią, realaus laiko širdies ritmo informaciją, kuri padės pasiekti kitą treniruočių našumo lygį.

  Galėsite sekti norimas fizinio krūvio zonas, treniruotis norimoje zonoje kaip pavyzdžiui riebalų deginimo, ištvermės treniravimo zonoje, pertraukų metu galėsite matyti ar širdis dirba jau įprastoje ramybės zonoje ir kitose. Taip pat dirželį galima naudoti ir kasdienybėje, norint sekti savo širdies darbą, dienos pabaigoje matysite visus duomenis ir širdies darbo ataskaitą, nueitą atstumą, sudegintų kalorijų kiekį ir kitus pagrindinius rodiklius.

  Dirželis pristatomas su baterija, veikimo laikas virš 1000val

  Širdies darbo tikslumas yra 1-2 pulso dažnio paklaidose.

  Reguliuojamo dydžio dirželis, tinkantis tiek vaikams tiek stambiems žmonėms.

  Atsparus vandeniui prietaisas.