Individuali pratimų programa – Kineziterapija24

Programas sudarome tik sužinoję jūsų būklę, tikslus, bei galimybes. Pratimai yra detaliai aprašyti ir pavaizduoti sudarytoje programoje, nurodant kartojimų skaičių ir akcentuojant taisyklingą atlikimą.

Tai gali būti pratimai pritaikyti atlikti namuose, reabilituojantis po traumų ar norint sustiprinti tam tikras vietas, naudojant minimalias priemones arba be jų. Taip pat, sudaromos programos sportuojantiems su svoriais ir norintiems treniruoti savo kūną.

Programos kaina – 25eur

Dėl nemokamos konsultacijos galite susisiekti žinute arba laišku šiais adresais : info@kineziterapija24.lt arba kineziterapija24@gmail.com

Kineziterapeutai gali įvertinti esamą būklę, diagnozuoti ir gydyti traumas ir kitus sutrikimus. Mūsų patirtis rodo, kad daugeliui pacientų užtenka paprastos, trumpos konsultacijos, bei mūsų apklausos, išsiaiškinant ir gydant problemą, parodant testus, judesius, kuriais galima diagnozuoti. Tinkami pratimai  taip pat puikiai aprašomi ir pavaizduojami internetu. Mes stengiamės neapsiriboti tik gydymu, kadangi prevencija yra vienas iš pagrindinių dalykų norint išlikti pajėgiems ir sveikiems, tad mes  jums galime sukurti sporto pratimų programą metant svorį, norint jo priaugti, fiziškai sustiprėti, ar gydant traumas. Pratimai pritaikomi atlikti tiek namuose, tiek sporto salėje.

 

Sportuokime gyvai, daugiau informacijos: https://kineziterapija24.lt/teams/edvinas-goris/