Gėrimas griaunantis mūsų kaulus ir organizmą iš vidaus – Kineziterapija24

Gazuotas gėrimas – gėrimas, dirbtinai prisotintas anglies dioksido

 

Gazuoti gėrimai dirbtinai įsotinami anglies dioksido iki 0,3—0,6%. Ištirpęs anglies dioksidas gėrimui suteikia gaivinantį veikimą, veikia kaip konservantas, nes padidina rūgštingumą, kuris slopina mikroorganizmų gyvybinę veiklą.

 

Tikimės žemiau pateikta informacija padės sumažinti ar nutraukti jūsų gazuotų gėrimų vartojimą, juos pakeitus natūraliu vandeniu, tuo iš kurio 70% mes ir esame sudaryti.

  1. Ilgą laiką ir dažnai gazuoti gėrimai prisotinti anglies dioksidu patekę į organizmą sutrikdo kalcio ir Vitamino D įsisavinimą, nuo to ypač kenčia mūsų kaulai, kurie su laiku gali retėti, sukelti osteoporozės požymius. Vartodami gazuotus gėrimus jūs natūraliai sumažinate natūralaus vandens, pieno ir kitų naudingų skysčių suvartojimą, kurių trūkumas taip pat gali privesti prie kaulų senėjimo.

2. Gazuoti gėrimai neatsiejami nuo antsvorį turinčių žmonių. Jei jūs išgersite po  1L gazuoto gėrimo kiekvieną dieną, per mėnesį         priaugsite mažiausiai 1kg, gazuoti gėrimai sutrikdo hormonų veiklą, o tai stimuliuoja svorio augimą, bei gali sustabdyti riebalų         deginimą. Taip pat sutrikdo gliukozės panaudojimą, kas gali prisidėti prie cukrinio diabeto atsiradimo.

3. Kepenų pažeidimas. Dažnas gazuotų gėrimų vartojimas gali veikti kaip alkoholis, bei sukelti kepenų cirozę.

4. Dantų pažeidimai. Turint ploną emalį, bei dantų pažeidimų gazuotuose gėrimuose esanti rūgštis ypač veikia silpnąsias dantų vietas taip jas dar labiau žalojant.

This-Drink-Will-Destroy-Your-Bones-From-the-Inside-But-Everyone-Drinks-It-Every-Day

 

Tai tik keletas pagrindinių faktų apie gazuotus gėrimus, nepaminint tai kad dažniausiai gazuoti gėrimai yra pripildyti cukrumi, saldikliais ir kitais mums nereikalingais priedais.

 

Pouring